Mladší dorostenky B se loučí se sezonou 2018/2019 výhrou

Hana Kaczkowská/ 16 května, 2019/ Aktuality, Aktuality, Mladší dorostenky/ 0 comments

Ligovou sezonu ukončilo dohrávkou přeloženého zápasu s Karvinou také B družstvo mladších dorostenek, za které ve velké většině nastupují starší žačky.

TJ Sokol Karviná – Sokol Poruba B  24 : 25  (15 : 13)

„Děvčata se dnes s lepší koncovkou zvládla vítězně rozloučit s druholigovou soutěží mladších dorostenek, když téměř celý zápas s Karvinou prohrávala o jeden až dva, maximálně tři góly. Disponovali jsme sice početnější sestavou, ale přesto se nám z důvodů vlastních chyb nedařilo v průběhu zápasu překlopit skóre na svou stranu,“ hodnotí poslední zápas trenér Aleš Trojka a dodává: „Naštěstí v posledních 10 minutách začaly hráčky plnit příkazy a aktivní vysunutou obranou donutily soupeřky k chybám. V brance pak náš tým podržela Bára Nováková, z čehož byl výsledkem závěrečný desetiminutový úsek 6:2 v náš prospěch.“

Share this Post

Leave a Comment