Mladší dorostenky B prohrály v Žeravicích

Hana Kaczkowská/ 9 října, 2018/ Aktuality, Aktuality, Mladší dorostenky/ 0 comments

V rámci 2. ligy mladších dorostenek – východ zajížděly naše hráčky do Žerovic. K tomuto zápasu se s dorostenkama vypravila i většina našich děvčat ze starších žaček.

 

SK Žeravice – Sokol Poruba B  28 : 23 ( 15 : 12)

Vzhledem k tomu, že se ve starších žačkách odhlásilo družstvo Házená Paskov, tak většina našich starších žaček se zúčastnila utkání v Žeravicích. Tento zápas byl na programu v sobotu 6.10. od 12:30. „I když odjíždíme v téměř žákovské sestave, věříme, že máme šanci na bodový zisk a minimálně se o něj popereme“, sdělila trenérka Petra Vavříková.

Naše omlazené družstvo nakonec v Žeravicích prohrálo rozdílem pěti branek 23:28. „Bohužel body nevezeme, soupeř nás porazil větší bojovností a důrazem. My jsme chybovali v obraně a v útoku vytvořili větší množství technických chyb“, řekla po utkání Petra Vavříková. „Pro holky, hlavně pro starší žačky, to byla velká škola. Takové zápasy ve své kategorii nemají“, doplnila trenérka.

 

Další utkání čeká mladší dorostenky B s týmem SHK Velká nad Veličkou, které se uskuteční na domácí palubovce 14. října od 15:00.

Rozpis 4. kola 2. ligy mladších dorostenek – východ: 

13.10. 11:00  HK Hodonín – SK Žeravice

13.10. 15:00  Bohunice – 1. SC Bohunín

14.10. 13:45  Újezd u Brna – Zábřeh

14.10. 15:00  Sokol Poruba B – SHK Velká n. V.

14.10. 15:00 TJ Nový Jičín – Paskov

 

Share this Post

Leave a Comment