Na domácí předehrávaný zápas zve kapitánka Lucie Šimečková

Hana Kaczkowská/ 29 září, 2018/ Aktuality, Aktuality, Ženy B/ 0 comments

Ačkoliv máme tento víkend házenkářskou pauzu z důvodu reprezentačních srazů, tak si naše hráčky volno neužijí. Čeká je totiž předehrávaný zápas 9. kola. V neděli 30. září od 14:30 nastoupí před domácím publikem proti Hodonínu B. Na tento zápas zve tentokrát kapitánka týmu – Lucka Šimečková, která se zároveň ohlédne i za zápasem 2. kola.

Pojďme si Lucku trochu představit:

• házenou hraje 15 let
  • hrála za TJ Sokol Hrabůvka a poté za Porubu
  • hraje jak na křídle, tak na spojce

Po dvou zápasech držíte 100% bilanci výher. Výborný start, nemyslíš?

Je to skvělé! Tak snad nám to vydrží co nejdéle.

V minulém zápase jste zvítězily nad nováčkem soutěže, týmem TJ Lesana Zubří. První poločas byl vyrovnaný, v druhém jste pak soupeřkám utekly. Jaký to byl z tvého pohledu zápas? Co bylo v zápase rozhodující a kdo tým nejvíce podržel?

První poločas jsme nehrály podle našich představ. Obrana byla špatná a v útoku jsme nestřílely. Po poločase se obrana zlepšila, podržely nás brankářky a soupeře jsme uběhaly.

V neděli 30. září od 14:30 vás čeká další domácí zápas. Jde o předehrávku 9. kola a čeká vás těžký soupeř – Hodonín B (loňský vítěz druhé ligy). Jak probíhá příprava?

Během přípravy jsme se zaměřili na obranu a střelbu. Součástí přípravy na zápas bylo rovněž přátelské utkání, kde jsme si zkoušeli herní kombinace.

Tvůj tip na vítěze tohoto duelu a tip na výsledek?

Doufám, že to bude vyrovnaný zápas a náš tým bude ten vítězný. Můj tip na výsledek 25:22 pro nás.

Jaký je tvůj osobní cíl pro tuto sezónu?

Cíl pro tuto sezónu je jasný – zvítězit!

Kdo dle tebe je nejvíc nevyzpytatelný soupeř v této sezóně?

Řekla bych, že Velká Bystřice.

A kdo druhou ligu vyhraje?

Podle statistik a kvality týmů je největší pravděpodobnost, že vyhraje Hodonín, ale třeba se mýlím a první příčku v tabulce obsadíme my.