Mladší dorostenky A přivezly 2 body z pražských Kobylis

Hana Kaczkowská/ 12 listopadu, 2018/ Aktuality, Aktuality, Mladší dorostenky/ 0 comments

Čtrnáctidenní zápasová pauza zapříčiněná reprezentační přestávkou teď po výhře nad Kobylisy čeká nejen na porubské mladší dorostenky, ale na všechny ženské soutěže. Mladé Porubanky tak budou mít dostatek času na regeneraci a přípravu na domácí zápas, kdy v neděli 25. listopadu přivítají pražské Háje, tedy aktuálně předposlední tým prvoligové tabulky.

Sokol Kobylisy – Sokol Poruba  27 : 29  ( 14 : 14 )

„Utkání s pražskými Kobylisy se hrálo v hale, kde jsme minulé kolo odehrály zápas s Vršovicemi. Opravdu těžké utkání plné emocí a častých vyloučení, kdy nám soupeřky nedarovaly nic zadarmo se navíc hrálo v hale, kde byla příšerná zima, přesto však domů vezeme dva body,“ říká v začátku hodnocení vítězného zápasu 8. kola trenérka Michaela Bártová a pokračuje slovy chvály, “Opět jsem do našeho týmu nominovala 2 starší žačky, které předvedly výborný výkon. Jedna z nich, Karolina Rajová, dokonce vsítila soupeřkám hned 8 branek, což je úžasné. Vyzdvihnout tentokrát musím i obě naše brankářky. Holky pomohly v těžkých chvílích a my tak měly příležitost se odrazit a rychle zareagovat na soupeřův nátlak. V zápase s Kobylisy se skóre přelévalo ze strany na stranu, ale v posledních minutách naše děvčata zápas disciplinovaně dotáhly do vítězného konce, kdy k výhře velkým dílem opět pomohla i kanonýrka Anežka Farářová, která proměnila hned 10 branek.“

Mladší dorostenky v zápase 9. kola 1. ligy přivítají v neděli 25. listopadu soupeřky z HC Háje Praha. Přijďte i vy podpořit už teď odhodlané mladé Sokolky v bojích o další body.

Souhrn výsledků 8. kola 1. ligy ml. dorostenek:

 • Kobylisy – Poruba   27 : 29
 • Zlín – DHC Plzeň   33 : 19
 • Slavia – DHK Baník Most   32 : 26
 • Olomouc – TJ Jiskra Otrokovice   34 : 21
 • Kunovice – J.Hradec   35 : 21
 • Háje – S.Vršovice   22 : 17

Rozpis 9. kola 1. ligy ml. dorostenek:

 • 24.11. 14:00   J.Hradec – Slavia
 • 24.11. 18:30   DHC Plzeň – Kunovice
 • 25.11. 13:00   TJ Jiskra Otrokovice – Zlín
 • 25.11. 14:00   Poruba – Háje
 • 25.11. 14:00   S.Vršovice – Olomouc
 • 25.11. 14:00   DHK Baník Most – Kobylisy

 

 

Share this Post

Leave a Comment