První body připsaly i mladší dorostenky

Hana Kaczkowská/ 15 října, 2018/ Aktuality, Aktuality, Mladší dorostenky/ 0 comments

Domácí zápas se mladším dorostenkám povedl a konečně si tak mohly připsat první 2 body do prvoligové tabulky. Střelecky koncert předvedla jindřichohradecká Kristýna Coufalová, která si připsala 10 zásahů do naší branky. V týmu Poruby se střelecky dařilo Veronice Knittlové, Anežce Farářové a  Anetě Kavalové, které shodně trestaly chyby soupeřek 5 brankami.

Sokol Poruba A – Jindřichův Hradec   24 : 23 ( 17 : 11) 

„Do zápasu jsme šly se stoprocentním nasazením. Obrana, kterou jsme v týdnu na tréninkových jednotkách pilovaly, nám vyšla. Děvčata plnily pokyny, které jsme si v šatně před zápasem řekly a na tabuli tak po prvním poločase mohl svítil stav 17:11 v náš prospěch,“ líčí průběh nedělního zápasu 4. kola trenérka Michala Bártová a v hodnocení pokračuje,“ Z druhého poločasu jsem měla i přes šestibrankový náskok obavy, a jak se ukázalo, oprávněně! Místo navyšování rozdílu, jsme začaly ztrácet míče, a v útočné části jsme se začaly trápit. Náskok, se kterým jsme šly do šaten byl pomalu pryč a z posledních deseti minut jsme udělaly pořádné drama.“

Konečný výsledek 24 : 23 tak přinesl první výhru sezony , děvčata si výhru pořádně užívala a radostně skákala, jen trenérky měly o pár šedivých vlasů navíc. 😊

V rámci 5. kola 1. ligy mladších dorostenek vyrazí naše hráčky 21.10. 2018 na dalekou cestu do DHC Plzeň. Přejeme šťastnou cestu a držíme palce, zápas to jednoduchý určitě nebude!

 

 

Share this Post

Leave a Comment