Mladší dorostenky prohrály doma se Slávií

Hana Kaczkowská/ 25 září, 2018/ Aktuality, Aktuality, Mladší dorostenky/ 0 comments

Mladší dorostenky odehrály v neděli odpoledne svůj první zápas před domácím publikem. Bohužel ani druhý zápas letošní sezóny neskončil pro naše děvčata vítězně.

Sokol Poruba – DHC Slavia Praha: 15:43 (8:21)

V neděli v 15:30 vyběhla naše děvčata na domácí palubovku, kde je čekaly soupeřky z DHC Slavia Praha. Sokolky svůj první zápas v sezóně 2018/2019 prohrály v Kunovicích 24:34 (13:17). Slávistky naopak první zápas zcela jasně vyhrály, když doma porazily Sokol Vršovice 31:7 (15:3).

Naše hráčky celý zápas „tahaly za kratší konec provazu“. V prvním poločase dokázaly vstřelit pouhých 8 branek, což je málo. Oproti tomu Slávistky jich vstřelily 21 a první poločas tak vyhrály rozdílem třinácti branek. Ani ve druhém poločase se našim hráčkám nedařilo a tak na domácí palubovce prohrály vysoko 15:43. „Tento zápas se našim děvčatům vůbec nepovedl,“ sdělila trenérka mladších dorostenek Michaela Bártová. „Z naší strany byla spousta chyb. Jak v obraně, tak v útoku. Hráčky Slavie nás naprosto předčily ve všech herních činnostech,“ doplnila trenérka.

Michaela Bártová, trenérka mladších dorostenek:
„Na domácí palubovku jsme přišly nervózní a můj první time-out jsem byla nucena si vzít již po pár minutách hry, kdy na tabuli svítilo skóre 1:6. Vítěz tohoto duelu byl tak víceméně jasný. Čekala jsem ale od děvčat více bojovnosti.. Tak, jak jsme to dokázaly minulý týden v Kunovicích v prvním poločase.
Další utkání nás čeká za čtrnáct dní, kdy se 7.10. od 14:00 představíme na půdě DHK Baníku Most. Tréninkový plán na 14 dní mám nachystaný a nezbývá nic jiného, než se odrazit ze dne a pracovat na zlepšení.“