Starší dorostenky vezou bod za remízu ve Veselí

Hana Kaczkowská/ 6 listopadu, 2018/ Aktuality, Aktuality, Starší dorostenky/ 0 comments

V sobotu před obědem odehrály naše dorky venkovní zápas. V rámci 7.kola soutěže 1.ligy starších dorostenek zajížděli na půdu SHK Veselí nad Moravou.

SHK Veselí n. M. – Sokol Poruba A: 23:23 (8:14)

Sokolky se o víkendu představily ve venkovním utkání, v kterém nastoupily proti týmu Veselí nad Moravou. Oba týmy se nachází v dolní části tabulky. Na svém kontě měly oba celky shodně po jedné výhře. Veselí urvalo první dva body do tabulky v 5.kole, když porazilo Otrokovice, Poruba brala první body v 6.kole, když právě také zvítězila nad Otrokovicemi. Venkovní zápas, po našem výborném prvnín poločase 8:14, nakonec skončil remízou 23:23.

Přemysl Blaha, vedoucí starších dorostenek:
„V prvním poločase nám výborně fungovala obrana. Ve druhém poločase se přestala děvčata soustředit. Myslely si, že zápas je již rozhodnutý. Pak přišly neproměněné šance. Soupeř nás gólově dotáhl. Naše děvčata začala být nervózní. A nakonec musely samy dotahovat výsledek alespoň na remízu.“

Naše střelkyně: Mihačová Eliška (1), Dluhošová Kateřina (4), Novobilská Ivana (7/2), Misková Aneta (5), Šmidáková Marie (2), Prašivková Markéta (4)