Starší dorostenky doma těsně prohrály

Hana Kaczkowská/ 16 října, 2018/ Aktuality, Aktuality, Starší dorostenky/ 0 comments

V neděli před obědem čekal na naše dorostenky další zápas. Jednalo se o 4. kolo v soutěži 1.ligy starších dorostenek.

Sokol Poruba – Házená J. Hradec: 30:31 (16:16)

Tentokrát se Sokolky představily doma. Od 11:00 hostily své soupeřky z týmu Házená J. Hradec. Pro oba dva týmy to bylo v tomto ročníku třetí utkání (díky volnému losu). Soupeř předešlé dva zápasy zvládl a zvítězil, naše hráčky naopak v obou zápasech prohrály a chtěly tuto šňůru proher utnout. Bohužel ani síla domácího prostředí nestačila a mladé Porubanky prohrály nejtěsnějším možným rozdílem. O poločas šla obě mužstva do šaten za remízového stavu 16:16, ale na konci utkání se z výhry radovaly hráčky J. Hradce, které zvítězily rozdílem jedné branky 31:30.

Přemysl Blaha, vedoucí starších dorostenek:
„Opět nás čekal kvalitní soupeř. Na naší straně je problémem nesehranost. Hlavním důvodem nesehranosti je fakt, že některá děvčata s námi netrénují, ale trénují s A-týmem žen. V předzápasové rozcvičce se nám zranila brankářka. Ovšem naše mladá (věkem ještě mladší dorostenka) Zuzana Šafaříková podala výborný výkon a poprvé měla takovou minutáž v utkání, bez možnosti střídání.

Naše střelkyně: Kortusová Daniela (1), Dluhošová Kateřina (5), Novobilská Ivana (12/5), Noworytová Barbara (2), Misková Aneta (1), Prašivková Markéta (4), Šmidáková Marie (5)