Prague open beachhandball

Petra Vavříková/ 11 srpna, 2020/ Aktuality/ 0 comments

Turnaj v plážové házené

Starší žačky Sokola Poruby, rozdělené do dvou týmů se zúčastnily již 5.ročníku turnaje v plážové házené Prague Open Beach Handball. Obě družstva pod názvem Pink Falcons a Blue Falcons sehrála dohromady 13 utkání. Všechna děvčata si vedla skvěle, modrý tým potkalo ale více smůly a pokud prohrály, tak vždy jen na nájezdy a tam už je to vabank. Obsadili tak 7.misto.

Růžový tým měl více zkušeností z lednového turnaje, utrpěl jen jednu prohru ve skupině, postoupil do finále a po nervydrásajícím utkání porazil děvčata z Ivančic až na nájezdy. Tým z Poruby tak obhájil zlato z lednového turnaje a vysloužil si tak startovné na příští ročník zdarma.

„Úspěch je to skvělý, ale hlavním cílem bylo utužit partu, užít si slunný sportovní víkend a k tomu si na písku pořádně zamakat na začátku přípravy na novou sezónu“, hodnotila trenérka starších žaček Petra Vavříková účast na turnaji.

Další porubskou stopou v Praze byla mladá rozhodčí Klára Jandačová, která se účastnila už třetího ročníku turnaje a odpískala nespočet utkání mládeže i dospělých.


                

                

Share this Post

Leave a Comment