Útok na „třináctku“ se povedl – Poruba B veze další body!

Hana Kaczkowská/ 14 března, 2019/ Aktuality, Aktuality, Ženy B/ 0 comments

Druhá liga žen – skupiny východ, měla o víkendu na programu již své 13. kolo. Ačkoliv je pro mnohé třináctka nešťastým číslem, tak pro Sokolky to neplatí. Ty totiž dokázaly zvítězit a připsat si další výhru v řadě.

Svěřenkyně trenérů Rekšáka a Janoše tentokrát neměly dalekou cestu. K regionálnímu derby zavítaly do Karviné. V prním vzájemném zápase Poruba B zvítězila v Karviné 31:19. Druhý zápas hraný v Porubě vyhrálo porubské družstvo vysoko 35:18. Do třetího vzájemného zápasu tak vstupovala Poruba B jako jasný favorit, který má na svého soupeře náskok osmnácti bodů. Poruba B dokázala i potřetí svého soupeře porazit, i když tentokrát to byla poměrně těsná výhra.

TJ Sokol Karviná – TJ Sokol Poruba B 21:23 (12:11)

„Regionální derby nabídlo velice vyrovnaný průběh utkání. Veškeré papírové předpoklady vzaly za své, domácí hráčky se rvaly o výsledek do poslední vteřiny a řádně favoritovi zatopily. Náš tým předvedl velmi dobrý výkon v obraně a veliké trápení v útočné fázi. Navlékli jsme sice třináctý korálek na vítěznou šňůru, ale stále máme na čem pracovat!,“ doplnil trenér.

 

Sestava a branky: Bártová, Fasorová – Kusynová 1, Pudichová 3, Kiršnerová 4, Pučová, Svobodová 1, Mladancová, Gižová 3, Desortová, Zálesná 4, Janošová 7, Šimečková

 

Naše hráčky budou hrát na jaře poprvé před domácím publikem! Bude tomu v neděli 17. března ve 13:00 a soupeřem jim bude celek HK Hodonín B. Přijďte po nedělním obědě podpořit naše děvčata na cestě za čtrnáctou výhrou.

 

Rozpis 14. kola:

17.3. 11:00  TJ Sokol Karivná – SK Žeravice

17.3. 13:00  Sokol Poruba B – HK Hodonín B

17.3. 15:20  Házená Velká Bystřice – TJ Lesana Zubří

Share this Post

Leave a Comment